Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Teknik Servisleri ; Günümüz bilgisayar kullanıcıları en fazla dizüstü bilgisayarları kullanmaktalar. Bunun nedeni bu cihazların masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla rahat kullanılması.

Dell Teknik Servisleri

İstenilen alanlara bu cihazların taşınması ve veri aktarımı yapmak için istenildiği kadar bilgi birikiminin bu bilgisayarlara toplanması bu cihazların masaüstü cihazlardan çok daha fazla kullanılmasına neden olmaktadır. Dell teknik servisleri olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım hususunda destek vermekteyiz.

Laptop ve notebook kullanımlarının tüm ülkemizde artması nedeni ile bu cihazların tamir servisleri de artmış durumda. Bunun nedeni bu cihazların üretici firmalarının kesinlikle kullanıcı hatalarından doğan kusurları garanti kapsamına almaması olarak görülüyor. Notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir bilgisayarlar olduğundan bu cihazlar genellikle taşıma esnasında elden düşürülerek arıza yapıyor.

Notebook bilgisayarların laptop bilgisayarlardan fiyat olarak düşük olması ve daha kolay taşınabilir olması oyun bilgisayarı ve sosyal medya giriş bilgisayarı olarak bu cihazları cazip kılmaktadır. Dell teknik servisleri olarak notebook tamir ve bakımı da tarafımızca yapılmaktadır.

Uzun sürelerce notebook ve laptop bilgisayarların kullanıcıları bilgisayarlarını kullanmak istiyor iseler, mutlaka bu cihazlar için yılın belirli zamanlarında periyodik olarak bakım zamanı ayarlamaları gerekir. Bakımı düzenli olarak yapılan laptop ve notebook bilgisayarlar bakımı yapılmamış bilgisayarlara göre çok daha az arıza gösterirler. Notebook ve laptop bilgisayarlar için yapmış olduğumuz tüm bakım ve onarım işlemlerinden sonra siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması yapmaktayız.

Dell Teknik Destek

Tüm imkanlarımızdan faydalanmak için Dell teknik servisleri olarak bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Notebook bilgisayarların sıklıkla görülen arızalarından olan menteşe arızaları bilgisayarların tamamen kapanmamasına neden olur. Bu arıza ile cihaz uzun bir süre bırakılır ise cihazın çok daha büyük arızalar çıkarttığı gözlemlenebilir.

Arızaların büyümemesi için notebook ve laptop tipi bilgisayarlarda kesinlikle cihazlar az bir arıza gösterdiğinde bile servis aranarak cihazların tamir imkanının olup olmadığı araştırılmalıdır. Tüm notebook ve laptop cihazlarda siz değerli müşterilerimize tamir ve bakım imkanı sunuyoruz. Tamir ve bakım imkanlarımızdan faydalanmak için bizlere ulaşınız.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..