Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Teknik Servis ; Farkımız Kalitemiz , Laptopların özellikleri büyük önem taşır. Özellikler ne kadar iyi ise laptop o kadar iyi çalışır. Bu çalışmalar, laptopun işlemcisi ile ilgilidir. Bazı bilgisayar markaları, işlemcileri ile kendinden çok söz ettirir. Bu markalardan biri de Dell’dir. Dell, laptoplarındaki yüksek özellikler sayesinde birçok kişinin beğenisini almıştır ve dünyada çok tercih edilen bilgisayar markalarından biri haline gelmiştir.

Türkiye’de de çok tercih edilmektedir. Bu yüzden birçok yerde Dell servis bulunmaktadır. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde birden fazla servisi vardır. Bu servislerden biri de biziz. Büyük bir şehirde ve Dell gibi bir markanın servisi olduğumuz için profesyonel olarak hizmet veriyoruz.

Laptop hakkında akla gelebilecek her konuda kaliteli hizmet veriyoruz. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Diğer Servislerden Farkımız Nedir?

Dell markasının bir servisi olduğumuz için bütün ekipmanlarımız Dell lisanslıdır. Yani bilgisayarına herhangi bir zarar vermez. Uymama gibi bir sorunla asla karşılaşılmaz.

Lisanslı olmayan servislerde orijinal olmayan parçalar bulunur. Bu parçalar, bilgisayarına büyük zararlar verir. Verdiği zararlar garanti kapsamına girmeyeceği için maddi ve manevi olarak mağdur olmuş olursunuz. Bu yüzden bizi tercih etmeli ve güvenmelisiniz.

Size detaylı soru sormadan, laptopunuzun seri numarasından bütün bilgilere ulaşıyoruz. Ardından işlemlere başlıyoruz.  Dell teknik servis olarak laptopunuzu söz verdiğimiz süre içerisinde teslim ediyoruz.

Laptopumun Yapılması Uzun Sürer mi?

Laptopun sorununa göre süre de değişiklik olur. Ancak Dell laptop servis, müşterilerine laptoplarını kısa süre içerisinde teslim etmekte ve mağduriyet yaşatmamaktadır.

Laptopunuzun onarım süresi birkaç dakika sürebileceği gibi birkaç hafta da sürebilir.

Bakım ve onarım ücretleri de garanti kapsamına göre belirlenir. Laptopunuzun soru Dell garanti kapsamı içinde ise herhangi bir ücret ödemezsiniz. Eğer garanti kapsamı içerisinde değil ise ücret ödemeniz gerekir. Biz bu konuda sizi düşünerek uygun fiyatlara bakım ve onarım yapıyoruz.

Laptopunuzun Dell garanti süresi dolmuş ise de ücret ödemeniz gerekir. Bu durumda da uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Dell markasını tercih ederek büyük bir memnuniyet yaşadığınız biliyoruz. Aynı memnuniyeti servis alanında bizi seçerek de yaşayabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..