Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Tablet Tamir ; Tabletler son dönemde pratik kullanımı dolayısı ile neredeyse akıllı telefonlarımız kadar elimizde bulunan ürünlerdir. Kulanım konusunda hassasiyet isteyen bu ürünler, tamir ve bakım çalışması sırasında da hassasiyet istemektedir. Ekran değişimleri, pil ve şarj arızaları, sıvı teması ile oluşan arızalar ve bunlara benzer pek çok sorun karşısında Dell tablet tamir itina ile kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir. Dell marka tabletlerinizin tamir aşamasının her detayı sizlerle paylaşılmakta ve problemleriniz tekrarlamayacak şekilde çözülmektedir. Teknik servis çalışmaları servis formları sayesinde kayıt altında tutulmakta ve tabletiniz ile ilgili yapılan çalışmalar için sizin onayınız alınmaktadır.

Dell Tablet Tamir

Hassas bir ekran yüzeyine sahip tabletlerinizin ekranları ufak bir darbe ile bile kırılabilmekte ya da çatlayabilmektedir. Bu tarz sorunlarda gerekli işlemler özenle gerçekleştirilmektedir. Tabletiniz için gerekli yedek parça temini yurt içinden yapılamıyorsa yurt dışından sahi yedek parça getirilmektedir. Dell tablet tamir çalışmalarında çok fazla karşılaşılan bir başka sorun ise pil ve şarj ile ilgili sorunlardır. Genelde uzun süreli kullanım sonrasında batarya çabuk bitebilir ya da batarya şarj olmayabilir. Bu gibi durumlar için servis çalışması gerçekleştirdikten sonra doğru batarya kullanımı için sizleri bilgilendirmekteyiz.  Yeni pil ve şarj ekipmanları değişiminde ise garantili olarak değişimler yapılmaktadır.

Tabletler için talihsiz bir durum oluşturan bir problem de sıvı teması problemidir. Bu tarz durumlar teknik servislerde en fazla sıkıntı oluşturan durumlar arasında yer almaktadır. Sıvı teması sıkıntılarında maksimum performans ve hassasiyetle çalışılarak bu büyük sorun kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır. Bu tarz sorunlar özel ekipmanlar ile yapılmaktadır.

Her türlü bakım ve onarım çalışmasını gerçekleştiren Dell servis, sadece Dell tablet tamir yapmakla kalmayarak tabletlerinizin internet ayarlarını da yapmaktadır. Tabletiniz ile ilgili internete girememe problemi yaşadığınızda program ya da donanıma göre gerekli işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Ve uygulanan işlemlerin tamamı kaliteli şekilde gerçekleştirilmektedir. Kalite konusunda hassasiyet gösterilirken kullanıcıların zaman ve bütçe bakımından tasarruf yapması sağlanmaktadır. Hayatta her an karşınıza çıkabilecek problemler kaliteli şekilde çözülürken sizin rahatlığınız ilk planda yer almaktadır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..