Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Servis Destek ; Üretici firmalar garanti kapsamına giren tüm kusurları kabul etmek zorundadır. Fakat kullanıcı hataları ile oluşan bilgisayar arızaları hiçbir zaman üretici firmalar tarafından karşılanmamaktadır.

Dell Servis Destek

Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla oluşan arıza çeşitleri sıvı teması nedeni ile klavye, anakart, ram ve işlemci parçalarının arızalanmasıdır. Notebook ve laptop bilgisayarlar taşınabilir olduğundan bu bilgisayarlarda görülen bir diğer arıza çeşidi ise cihazların yere düşme sonucunda oluşturdukları bir kısım arızalardır. Yere düşme sonucunda notebook ve laptop bilgisayarlarda ekran kırıkları, üst kasa kırıkları, alt kasa kırıkları, klavye arızaları ve şarj girişi arızaları görülmektedir.

Dell servis destek firması olarak siz değerli müşterilerimize saymış olduğumuz bu arıza çeşitlerinin giderilmesi hususunda destek vermekteyiz. Tüm desteklerimizden faydalanmak için telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden bizlere ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Dell servis destek sağlayıcı firmalardan birisi olarak tüm arızalarınızın kolayca ve kısa bir zamanda giderilmesi için yedek parça satışı da yapmaktayız. Tüm markalar ve modellere uygun yedek parça barındırdığımız internet sitemiz üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Notebook bilgisayarlar daha çok küçük ve çantada taşınabilir olduğu için aktif bir şekilde her yaştan kişi tarafından kullanılır hale gelmiştir. Bazı kişiler sosyal medya gezintilerini yapmak bazı kişiler ise işyerindeki verilerini her alanda paylaşmak ve taşımak için bu cihazları kullanır. Cihazların taşınabilir olması sıklıkla arızalanmaya sebebiyet vermemesi için bu cihazlara özel olarak üretilmiş olan notebook çantalarının kullanılması gerekir.

Dell Çağrı Destek

Bu çantalar iç kısımlarındaki destekler ile bilgisayar iç kısımlarına koyulduğunda bilgisayarları düşerek çarpmaya ve çarpma neticesinde dayanıklı olmasını sağlarlar. Dell servis destek servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için notebook çantaları aksesuar satışı yapan sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Notebooklarda da laptoplar gibi ekran kırıkları sıklıkla görülmektedir.

Ekran kırıklarının tamir edilebilmesi kesinlikle bu cihazlarda mümkün değildir. Ekran kırıklarının tamir edilebilmesi birebir aynı model ve marka ile ekranların değişim yapılarak tamir edilmesi ile sağlanmaktadır. Ekran lekeleri de notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardır. Bu arıza çeşidi tamamen bilgisayarın kullanımını durdurmasa da kullanıcıları kullanım sırasında rahatsız eder.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..