Dell Servisi Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Projeksiyon Tamiri ; Projeksiyon arızalarının tespit edilmesi ve giderilmesi belli bir çaba gerektiren konulardır. Bu problemler karşısında bilgili ve özverili bir çalışma planı belirlenmemiş olursa tamir işlemi uzun zaman sürmektedir. Bu yüzden Dell Projeksiyon Tamiri işlemini gerçekleştirecek ekibin uzman ve deneyimli olması gerekmektedir. Projektörler kullanım ve onarım bakımından hassasiyet isteyen cihazlardır. Bu cihazların kullanım esnasında fazla yıpratılmaması gerektiği gibi, tamir ve bakım esnasında da cihazlara ince bir işçilik uygulanması gerekmektedir. Yapılan tüm servis işlemleri ile ilgili bilgilendirilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca ilk etapta sizin onayınız alınmadan projeksiyon üzerinde bir uygulama gerçekleşmemektedir.

Dell Projeksiyon Tamiri

Projeksiyon bakım ve onarımı için başlıca bazı problemler olabileceği gibi bu problemlere bağlı çok daha fazla sıkıntılar da oluşabilmektedir. Dell servis, Dell Projeksiyon Tamiri işleminde Dell lamba değişimi, Dell fan değişimi, Dell anakart tamir ve değişimi, Dell power kart değişim ve tamiri, Dell lens bakım ve değişimi, Dell işlemci değişimi gibi çalışmalar yapmaktadır.

Projeksiyon tamiri konusunda uzmanlık şarttır, çünkü uzman olmayan kişilerin yapacağı tamir sırasında sorunun asıl kaynağını bulmak için pek çok farklı işlemler de uygulanabilir. Böyle bir durumda ise zaman ve maliyet açısından kullanıcı oldukça fazla zaman ve para harcamak zorunda kalmaktadır. Oysa alanında uzman birinin yapacağı teknik bakım ve tamir aynı gün içinde dahi tamamlanabilmektedir. Bu sayede siz zaman olarak çok daha az süre mağdur olduğunuz gibi maliyet olarak da son derece düşük ücretler ödeme kolaylığına ulaşabilirsiniz.

Dell servis, Dell Projeksiyon Tamiri  işlemlerini en güvenilir ve kaliteli işlemler ile gerçekleştirmektedir. Cihazınız üzerinde gereksiz yere parça değişimi, kontrol, temizlik ya da buna benzer işlemler uygulamamaktadır. En kısa sürede projeksiyonunuzda oluşan problemi bulmakta ve çalışmalarını bu yönde hızlandırmaktadır. Profesyonel tamir ve bakım gerçekleştiren servisin en önemli özelliklerinden biri projeksiyon üzerinde gerçekleşen işlemler ile ilgili sizi bilgilendirmekte ve yedek parça değişiminde orijinal Dell yedek parçalar kullanmaktadır. Ayrıca yedek parça ve servis çalışmasına parça ve çalışmanın niteliği oranında garanti vermektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..