Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Projeksiyon Servisleri ; Mekanik bir çağda yaşadığımız günümüzde teknolojinin neredeyse ilerlemesini gözlemlememeye başlamış durumdayız. Gün geçmiyor ki son bir yenilik icat edilip önümüze sürülmesin.

Dell Projeksiyon Servisleri

Beyaz eşyalar, bilgisayarlar derken son zamanların en aktif olarak kullanılan cihazlarından birisi olan projeksiyonlar da son model halleri ile yaşantımıza girdi. Projeksiyon cihazları genellikle okullarda, işyerlerinde kullanılsa da son zamanlarda çok fazla küçültülerek üretilen bu cihazlar artık evlerde de kullanılmaya başlandı. Yansıtma sistemi ile kullanılan projeksiyon cihazlarının kullanımı ülkemizde genellikle led, lcd ve dlp olarak yapılıyor.

Genel olarak bakıldığında bu çeşitlerin tümü ülkemizde kullanılabiliyor. Led olan projeksiyon cihazlarının diğer iki çeşitten çok daha fazla kullanıldığı da Dell Projeksiyon Servisleri olarak gözümüzden kaçmıyor. Peki led projeksiyon cihazlarının kullanımı neden diğer iki çeşitten daha fazla yapılıyor. Led projeksiyon cihazlarının diğer projeksiyon cihazlarına göre elektrik seviyesi yani lamba seviyesi biraz daha güçlü bulunuyor. Ömrü de uzun olan led lambaları nedeni ile bu cihazların satışı daha fazla yapılıyor.

Çok da fazla satışının yapılmasındaki neden HD kalitesinde bu cihazların daha rahat kullanıldığının bilinmesi. Okullarda ve işyerlerinde aktif olarak kullanılan Led projeksiyon cihazları son zamanlarda evlerde de kullanıma sunuldu. Cihazların küçük bir çanta büyüklüğünde üretilmesi kullanıcıların bu cihazlara çok daha kolay bir şeklide ulaşmasını sağlarken, bir alandan bir başka alana bu cihazları taşımak da ebatları küçüldüğünden dolayı çok daha kolay görülüyor.

Dell Teknik Servis

Dell Projeksiyon Servisleri olarak siz projeksiyon kullanıcı müşterilerimize önerimiz, her bir dijital ve elektronik cihazda olduğu gibi, bu cihazlarda da mutlaka cihazın yıllık periyodik bakımlarını yaptırmak gerekiyor. Periyodik olarak yıllık yaptırılan projeksiyon bakımları sonrasında cihazların arızasız olarak uzun süre kullanılabildiği görülebiliyor. Kullanım esnasında yapılan bir takım kusurlar bu cihazların arızalanabileceğini bizlere gösteriyor.

Dell Projeksiyon Servisleri olarak projeksiyon cihazlarının tüm marka ve modellerinde siz değerli müşterilerimize tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Tüm tamir ve bakım hizmetlerinden faydalanmak projeksiyon cihazlarının yedek parçalarını satın almak istiyor iseniz bizlere telefon numaralarımızdan mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..