Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Projeksiyon Servis ; Projeksiyon çeşitleri son zamanlarda kullanımı yaygınlaşan elektronik ve dijital cihazlar haline gelmiştir. Eğitim kurumlarında işyerlerinde hatta evlerde kullanımı oldukça fazla yaygınlaşan bu cihazlar bir çok marka ve modelde dijital ve elektronik cihazlar üreten firmalar tarafından üretilmektedir. Görüntü aktarma cihazı olarak da bilinen bu cihazlar genellikle okullarda kullanımı ile ünlü olduğundan okul cihazları olarak da anılmaktadır. Fakat son zamanlarda bu cihazların ebatları oldukça fazla küçültülmüş olup artık neredeyse her evde olabilecek durumdadır.

Dell projeksiyon servis olarak siz değerli müşterilerimize projeksiyon cihazlarınızı düzenli olarak her yıl iki kez olmak üzere bakıma tabi tutmanızı tavsiye ederiz. Bakımını düzenli olarak yaptırmış olduğunuz projeksiyon cihazlarınızı çok daha uzun bir süre kullanarak kullanım ömürlerini ikiye bile katlayabilirsiniz. Dell projeksiyon servis bünyesinde tamirini yapmış olduğumuz tüm cihazların aslında kullanıcı hataları nedeni ile arıza yaptığı gözlemlenmektedir. Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan tüm kusurlar üretici firmalar tarafından maddi açıdan karşılanabilirliliği olmayan arızalar kapsamına girmektedir.

Dell Projeksiyon Teknik Servisi

Dell projeksiyon servis bünyesinde yapılan tüm projeksiyon arıza giderme ve projeksiyon bakım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimize bakım ve onarım garanti süresi uygulaması yapmaktayız. Tüm avantajlarımızdan faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Projeksiyon cihazları ülkemizde ve dünyada üç çeşit kullanılmaktadır. Bu cihazlar led, lcd ve dlp olmak üzere kullanıma sunulur. Projeksiyon üretici firmalar her kullanıcıya göre cihazın üretilmesi ile birlikte seçim yine de kullanıcılara kalmıştır.

Dell Projeksiyon

Ülkemizde Projeksiyon lambalarının daha uzun ömürlü olması ve lambalarının daha güçlü olması nedeni ile led projeksiyon cihazları çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Dell Projeksiyon cihazlarının kullanımının çok olmasındaki neden cihazların gittikçe kaliteleri yükseltilip ebatlarının küçültülmesidir. Neredeyse son zamanlarda cepte taşınabilir ebatlarda bile cihazların üretilmesi bu cihazlara ulaşımın da daha çok olduğunu gösterir. Kaliteli bir seçim yapmak isteyenler için bilgi desteği de alabileceğiniz firmamız siz değerli müşterilerimizi en uygun projeksiyon alımına yöneltmek için çaba sarf etmektedir. Daha iyi hizmet alabilmek için projeksiyon ve yedek parça satışlarımızdan faydalanabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..