Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Notebook Yedek Parça kullanımı notebook bilgisayarlarda en karakteristik arızalardan birisi olan adaptör ve şarj girişi arızalarından kaynaklanabiliyor. Dizüstü olarak da anılan bu cihazların şarj girişi arızaları genellikle şarj cihazlarının gelişigüzel takılması nedeni ile oluşabilir. Cihazların şarj girişi arızası göstermemesi için her şarj aleti takımında dikkatli olmak gereklidir. Adaptör arızaları da adaptörlerin sıklıkla yere düşürülmesinden dolayı oluşmaktadır. Yere düşürülen adaptörlerde fazla ısınma arızaları da görülebilir. Fazla ısınma arızaları adaptörlerin kullanım bozukluğu nedeni ile ateş çıkartmasına ve bu nedenden dolayı tehlikeli bir kullanım olacağından mutlaka arızalı olan adaptör yenisi ile değiştirilmeli kesinlikle kullanılmamalıdır.

Dell Servis Merkezi

Dell notebook yedek parça satışı yapan bir firma olarak notebook ve laptop bilgisayarlar için bir çok çeşitte yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için bizlere Dell notebook yedek parça satışı yapan firma internet sitemizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Kısa bir süre içinde size dönüş yapılarak yedek parça ihtiyaçlarınız giderilecektir.

Ekran arızaları laptop ve notebook bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardandır. Bu arızalar görüldüğünde genellikle ekran değişimi gerekli hale gelebilir. Ekran değişimi yapıldığında kasanın uyum sağlaması için birebir aynı marka ve model ekranın yedek parça olarak faydalanılması gereklidir. Dell notebook yedek parça satışlarımız arasında her model ve marka için ekran satışı da yapılmaktadır. Ekran satışlarından faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi olan lcd florasan arızaları bir çok çeşitte belirti vererek notebook bilgisayarlarda ve laptop bilgisayarlarda ortaya çıkmaktadır.

Dell Teknik Servisi

Florasan arızaları cihazlarda oluştuğunda cihazların ekran ışığının yanmadığı görülür. Bu arıza da bilgisayarın tamamen durmasına neden olmasa da cihazın karanlık bir kullanım ile kullanımını devam ettirmeye neden olur. Bilgisayar kullanıcılarını rahatsız eden karanlık ekran tarafımızca yapılan ekrana ait florasan değişimi ile tamir edilmektedir. Tamir edilen tüm bilgisayar sistemleriniz için tarafımızca siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması yapılmaktadır. Kalite değeri yüksek hizmetlerimizden faydalanmak, dell yedek parça satışlarımızdan faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..