Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Notebook Servisi gelen arızalı notebook bilgisayarlarda en sık rastlanan arızalar adaptör ve şarj girişi, lcd ekran kırılması, palmest kasa kırığı arızalarıdır. Bu arıza çeşitleri cihazın tamamen durmasına neden olduğundan mutlaka hızlı bir şekilde tamir edilmesi gereklidir. Tamiri hızlı bir şekilde yapıldığında şarj yeri girişi arızalarının cihaz içeriğine hiçbir zararı dokunmamaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlar ülkemizde en sık kullanılan bilgisayar çeşitleridir. Çok eski zamanlarda moda olan masaüstü bilgisayar kullanımı neredeyse şimdilerde hiçbir bilgisayar kullanıcısı tarafından makul karşılanmamaktadır. Notebook ve laptop çeşitleri bilgisayar üretici firmaları tarafından sağlam ve kalite içerikli olarak üretilmektedir.

Bu cihazların bazı kusurları kullanıcı kişiler tarafından oluşturulduğundan üretici firmalar bu kusurları garanti kapsamı altına almamaktadır. Garanti kapsamı altına girmeyen arızaların oluşmaması için dizüstü bilgisayarlarda arıza oluşumu her yıl bakım yapılarak engellenmelidir. Dell servisi hizmeti veren firmamız bir çok notebook ve laptop arıza çeşidi için tamir hizmeti vermektedir. Tüm tamir hizmetlerimizden ve bakım hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızda ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Dell Servis Merkezi

Dell notebook servisi olarak notebook ve laptop bilgisayarlarınızda; ekran kırıkları, ekran lekeleri, ekranda oluşan ölü piksel hataları, sabit disk hataları, anakart arızaları, ram arızaları, işlemci arızaları ve usb giriş arızalarının çözümleri için sizlere destek veriyoruz. Anakart arızaları laptoplarda ve notebook bilgisayarlarda en sık görülen arızalardır. Bu arıza cihazın tamamen durmasına neden olduğundan hızlı bir şekilde tamir edilmesi gereken bir arızadır. Notebook bilgisayarlarda anakart arızası oluştuğunda ekranda mavi yazıların çıkması ve ekranın bilgisayar ana ekranına bağlanmaması normal sayılır.

Anakart değişimi yapıldıktan sonra bilgisayar tekrardan çalışma sistemine döndürülür. Anakart arızaları bilgisayarlarda oluştuğunda Dell notebook servisi bünyesinde anakart değişimi yapılmaktadır. Anakart değişimi yapılan bilgisayarlarda ram arızası ve işlemci arızalarının birlikte görülmese de anakart değişimi yapılırken bu parçalar da gözden tarafımızca geçirilmektedir. Notebook bilgisayarların taşınabilir olması bu cihazların yere düşürülerek arızalandırılmasına bazı zamanlar neden olabilmektedir. Notebook çantaları cihaz üretici firmalar tarafından destekli ve koruyuculu olarak üretildiğinden cihazlara düşme sonucunda hasar gelmemesi için koruyucu olan çantaların kullanılması bilgisayarlara zarar gelmesini engellemektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..