Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Lcd Monitör Tamiri ;   Dell LCD monitör tamiri geniş kapsamlı ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu tamiri yapabilmek için sürekli teknoloji yakından takip edilmeli ve yapılacak her işlem için tecrübe ve birikim şartı aranmalıdır. Çünkü Dell Lcd monitör tamiri için sadece teknisyen bilgisi ya da tecrübe yeterli gelmemektedir. Pek çok ayrıntısı bulunan Lcd monitörler; ışık arızası gibi basit bir problemden tutun da en çetrefilli problemlere kadar ayrıntılı bir çalışma ile tamir edilmektedir. Bu bağlamda Dell teknik servis tüm bilgi hakimiyeti ve tecrübesi ile kaliteli br şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda ekonomik olarak gayet uygun fiyatlandırmalar ile müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmemektedir.

Dell Lcd Monitör Tamir

Lcd monitör ile ilgili pek çok arıza meydana gelebilmektedir. Teknik servis; Led Lcd monitör power board tamiri, Led Lcd monitör panel değişimi, bu panellerin flourasan değişimini, vga kablo değişimi, power kabo değişimi yapmaktadır. Ayrıca DellLcd monitör tamiri sırasında karşılaşılan Lcd monitör inverter tamiri, aydınlık arızası onarımı, ışık ve renk arızası onarımı, resim yok arızası onarımı, dc in girişi arıza onarımı gibi onarım çalışmaları da yapmaktadır. Bunlarla beraber değişim de gerçekleştiren servis; tuş takımı değişimi, panel arızası onarımı, resmin gelip gitme problemini ya da monitörün hç çalışmıyor olması gibi arızaları da en kısa sürede çözmektedir. Bunlar dışında daha pek çok arıza yaşaması mümkün olan Lcd monitörleriniz en ince şekilde tamir edilmektedir.

Güvenilir kargo şirketleri aracılığı le kapınızdan alınan Lcd monitörleriniz en kısa sürede tamir edilmektedir. Gönderdiğini Dell Lcd monitör tamiri için gerekli kontroller yapıldıktan sonra size bir fiyat çizelgesi hazırlanmaktadır. Hazırlanan çizelgeye onay vermeniz halinde işlemlere başlanmaktadır. Onarım tutarınız ise sizi üzmeyecek şekilde en ekonomik meblağlar da ayarlanmaktadır. Bazı acil durumlarda ya da istekleriniz doğrultusunda tamir ve bakım çalışmaları aynı gün içerisinde dahi tamamlanmaktadır. Her türlü yedek parça değişimi orijinal Dell yedek parçalar ile yapılmaktadır. Değişen bu yedek parçalar için ise parça ve tamir işlemlerinin detayları doğrultusunda 1 yıla kadar garanti verilmektedir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..