Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Laptop Servisleri onarımında serviste ensık karşılaşılan laptop arızaları genellikle ekran arızaları, ekran kırılmaları, düşme neticesinde oluşan arızalar. Ekran arızaları çoğu zaman belki de bilgisayarın tamamen durmasına neden olmaz, fakat ekran kusurları bilgisayar kullanıcılarının ileri derecede bilgisayarı kullanırken rahatsız olmalarına neden olabilir. Dell laptop servisleri olarak siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm hizmet çeşitlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Dell Servis Merkezi

Notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Notebook ve laptop üretici firmaları garanti süresi uygun dahi olsa cihazların kullanıcı kişiler tarafından arıza oluşturulduğunda bu arıza çeşitlerinin maliyetini kesinlikle karşılamamaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda oluşan bazı arızalar nedeni ile mutlaka servise müracaat ederek destek almak gereklidir. Bu arızalar genellikle ekran kırıkları, anakart kusurları, soket arızaları, batarya arızaları, üst kasa kırıkları, alt kasa kırıkları, cihazın kapağının kapanmaması arızası ve ram arızaları olarak görülür. Dell servis olarak bu arızaların tümü tarafımızca tamir edilebilmektedir.

Dell Teknik Servis

Siz değerli müşterilerimize önerimiz, eğer cihazlarınızın sıklıkla arıza yapmasını istemiyor iseniz mutlaka cihazlarınızı altı ayda bir bakıma tabi tutunuz. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm bilgisayar türleri arıza çıkartmadan uzun süre kullanılır. Hatta bakımı düzenli olarak yapılan tüm cihazlar bakım süreci zamanlarında arızalanmadıkları için kullanım ömürlerinden çok daha fazla kullanılabilirler.

Dell laptop servisleri bünyesinde arıza yaparak tamire tabi tutulan bazı bilgisayarlarda ölü piksel arızaları görülmektedir. Ölü piksel arızalarının ekranda siyah veya beyaz noktalar olarak görülmesi aslında cihazın iç kısmına hiçbir zarar vermez. Fakat bu hasar bilgisayar kullanıcılarını rahatsız edecek boyuta geldiğinde bilgisayar kullanıcıları cihazlarını kullanırken huzursuzluk duyarlar. Cihazı kullanırken kullanıcısına huzursuzluk verecek düzeyde olduğunda ölü piksellerin ekrana verdiği zarar uzman kişiler tarafından mutlaka giderilmelidir. Ekranı kaplayan ölü pikseller nedeni ile bazı zamanlarda izlenilen film, okunan yazı ve bakılan resimler huzursuzluk vermeye başlayarak ekranda hangi rengin hangi renk ile karıştığı bili anlaşılamadığından bilgisayar kullanımı zorlaşır.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..