Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Laptop Şarj Aleti ; Şarj aletleri, akıllı telefonlar, notebooklar ve laptoplar için oldukça önemlidir. Bataryaları şarj edilerek çalışan bu cihazlar şarj aletleri arızalı veya olmadığı sürece çalıştırılamazlar.

Dell Laptop Şarj Aleti

Şarj aletinin bozuk olduğunu anlayabilmek için cihaza birebir aynı çalıştırıcı olan şarj aleti denemesi yapmak gereklidir. Bazen batarya arızaları da şarj aleti arızaları olarak anlaşılabilir. Bataryaların notebook ve laptop bilgisayarlar üzerinde bir müddet kullanım ömrü bulunmaktadır. Kullanım ömrü biten bataryaların çalışma sistemini durdurduklarından şarj aletleri arızalıymış görüntüsü verebilir.

Şarj aletlerinin arızalı olarak kullanılması şarj aletlerinin arızası ile birlikte cihazın iç parçalarına da zarar verebilir. Dell laptop şarj aleti satışı yapan bir firma olarak her model ve marka laptop ve notebook şarj aleti tamiri için siz değerli müşterilerimize destek vermekteyiz. Notebook ve laptop bilgisayarlarda şarj aleti arızalarından başka görülen bir çok arıza çeşidi bulunmaktadır. Bu arızaların bazıları kullanıcı hataları nedeni ile oluşmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan arızalar üretici firmalar tarafından bilgisayarlar yeni alınsa bile maddi olarak karşılanmamaktadır.

Notebook ve laptop bilgisayarlarda aralıklı süreçlerde görülen kullanıcı hataları nedeni ile gelişen arıza çeşitlerinden birisi de anakart arızalarıdır. Anakart arızaları notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arızalar arasındadır. Anakart tamir edilebilecek parçalar arasında değildir. Her çeşit notebook ve laptop bilgisayarın anakartı değişim yapılarak iyileştirilebilir. Dell  laptop şarj aleti servisi firmamız tarafından anakart değişim işlemleri yapılmaktadır.

Dell Parça Servisi

Yapmış olduğumuz tüm işlemler sonrasında cihazlarınızın takviye edilmiş parçaları için garanti süreci uygulamamız bulunmaktadır. Notebook ve laptop bilgisayarlarda bir diğer görülen arızalardan birisi de sabit disk ve bellek arızalarıdır. Bu arıza oluştuğunda cihazlar hafızalarına bilgi depolama işlemi yapamamaktadır.

Bilgi depolama işlemi yapamayan bilgisayarlarda kayıt edilemeyen bilgiler nedeni ile bilgisayar arızalı olarak belirlenir. Bellek arızalarında bilgilerin hafızaya alınamamasının yanı sıra donma ve kopmalar yaşanması da normaldir. Dell  laptop şarj aleti servisimiz tarafından bellek ve sabit disk arızalarının tamiri de tarafımızca yapılmaktadır. Cihazlarda yapılan bu iyileştirme sonrasında bilgisayarlar yenilenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..