Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Laptop Lcd Ekran ; LCD ekran notebook ve laptoplar son zamanlarda aktif olarak kullanılmaktadır. Taşınabilir olması bu cihazların masaüstü bilgisayarlardan çok daha fazla kullanılmasına neden olmaktadır.

Dell Laptop Lcd Ekran

Taşınabilir olduğundan cihazlar dış alanlarda, okullarda ve her alanda istenildiği gibi kullanılmaktadır. Dell laptop lcd ekran değişim firması olarak siz değerli müşterilerimize laptop ve notebook tamir ve bakım işlemleri için destek vermekteyiz. Notebook ve laptop arızaları çoğu kez kullanıcı hatalarından dolayı oluşmaktadır. Kullanıcı hataları nedeni ile oluşan arızalar üretici firmalar tarafından hiçbir şekilde garanti altına alınmamaktadır.

Notebook ve laptop bilgisayarlarda kullanıcı hatalarından dolayı görülen arıza çeşitleri; anakart arızaları, ram arızaları, işlemci arızaları, format arızaları, internet girişi arızaları, ekran kırıkları, ekranda lekeler, ölü piksel arızaları, klavye arızaları, dış gövde arızaları, klavye tuş eksiği arızaları olarak sayılabilir. Bu arızaların her biri Dell laptop lcd ekran servisimiz tarafından tamiri yapılan arıza çeşitleridir. Tüm bilgisayarlarınız bizlerde tamir ve bakım sürecinde garanti kapsamı altında sayılmaktadır. Garanti kapsamı altında sayılan cihazların tamiri olması gereken en hızlı seviyede tarafımızca yapılmaktadır.

Dell laptop lcd ekran firmamız tarafından yapılan tüm tamir ve bakım işlemleri sonrasında siz değerli müşterilerimize garanti süresi uygulaması sunmaktayız. Notebook ve laptop bilgisayarların olması gereken kullanım süresinden uzun kullanmak isteyen bilgisayar kullanıcıları cihazlarını mutlaka her yıl düzenli olarak iki kez olmak üzere bakıma tabi tutmaları gerekir. Düzenli olarak bakımı yapılan tüm laptop ve notebook bilgisayarlar kullanım ömürleri dışında da rahatlıkla kullanılabilir.

Yedek Parça Servisi

Notebook ve laptop bilgisayarlara bakım yapılmasındaki gereklilik bu cihazların zamanla iç kısımlarında bulunan parçalar üzerine fan yetersizliği nedeni ile toz toplanmasıdır. İç kısımlarında bulunan parçalara toz toplanması cihazın parçalarının göstermesi gereken işlevi gösterememesine neden olmaktadır.

Notebook ve laptop bilgisayarların bakımları yapılırken, tüm cihaz içeriği tozdan temizlenir. Tozdan temizlenen notebook bilgisayar ve laptop bilgisayar çeşitleri sıfır cihazlar gibi performans göstermeye başlar. Notebook ve laptop bilgisayarlarda aralıklı süreçlerde format atmanın da önemi büyüktür. Düzenli olarak format atmak cihazın içinde bulunan tüm virüslerin sürekli olarak temizlenmesini sağlar.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..