Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Laptop Klavye ; Klavye arızaları laptop ve notebook bilgisayarlarda sıklıkla karşılaşılan arızalardır. Bu cihazlarda klavyeler ana işlem yapan parçalar olarak görülür. Hiçbir şekilde klavyesi olmayan bir laptop ve notebook düşünülemeyeceğinden cihazların klavyesi arızalı olduğunda cihazların çalışması da düşünülemez.

Dell Laptop Klavye

Notebook ve laptop bilgisayarlarda klavye arızaları tüm cihazlarda değişim yapılarak iyileşmeye gidilmektedir. Değişim yapılan klavyeler değişim yapıldıktan sonra kendi klavyesi gibi kullanılabilir. Notebook ve laptoplarda klavye değişimleri dell laptop klavye servisimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm yapılan klavye değişimleri sonrasında takılan parçalar garanti kapsamı altında tarafımızca değerlendirilmektedir.

Notebook ve laptoplarda sıklıkla görülen arızalar ölü piksel hataları, ekran lekeleri, ekran kırıkları, alt kasa kırıkları, üst kasa kırıkları, LCD invertör arızaları, LCD florasan arızaları, klavye arızaları, batarya arızaları, adaptör arızaları ve şarj girişi arızaları olarak sayılabilir. Her bir arıza kendi karakteristik yapısına göre tamir edilmesi gereklidir. Tamir yapıldıktan sonra bir cihaz bakımı da birlikte yapılır ise yeni cihaz gibi kullanımı yapılabilir. Son zamanlarda en sık arızalar taşınabilir olduğu için notebook ve laptop tipi cihazlarda yere düşürülerek ortaya çıkmaktadır.

Notebook ve laptop bilgisayarlarınız için dell laptop klavye servisi olarak siz değerli müşterilerimize önerimiz, cihazlarınızı mutlaka her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutunuz. Bakımı düzenli olarak yapılan tüm laptop ve notebook cihazlar kullanım ömürleri dışında da kullanılabilmektedir. Her cihaz sahibinin kendisini nasıl kullanıyor ise bu şekilde bir çalışma sistemi göstermektedir. Notebook ve laptop cihazlarda kullanıcı hatalarının çok olması cihazların kullanım ömürlerini azaltabilir.

Dell Laptop Servisi

Notebook ve laptop bilgisayarlarda en sık görülen arıza çeşitleri cihazlara sıvı temas etmesidir. Sıvı teması olan cihazların sıvının ne kadar parçaya ulaştığının önemi büyüktür. Sıvı sadece klavyeye ulaşmak ile sınırlı kaldı ise cihazın klavyesi tamir edilir ve tamamen bilgisayar iyileştirilebilir. Cihazın eğer sıvı teması iç kısmındaki parçalara ulaştı ise dell laptop klavye servisi bünyesine ulaştırılan bu cihazlarda tüm iç parçalar temizlenir ve arızalı olan parçalar değişim yapılarak iyileştirilir. Fakat bazı sıvı teması oluşmuş cihazlar sıvının tüm parçalara tesir etmesinden iyileştirilemez duruma gelebilir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz Oy Yok)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet

ABD de alınmış. Klavyesini değiştirmek istiyorum. Ne kadar tutar.

Call Now ButtonHemen Ara..
1
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..