Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Laptop Adaptör ; Batarya şarj etme sistemi ile çalışan son nesil cihazlar için adaptörler oldukça fazla önemlidir. Her bir cep telefonu, notebook ve laptopun kendi adaptörü kendine özeldir. Çalışma sistemi batarya ile olan bu cihazlar şarj edilmedikleri sürece çalışmazlar.

Dell Laptop Adaptör

Notebook ve laptop bilgisayarlar son zamanlarda aktif olarak masaüstü bilgisayarlar yerine de kullanılmaya başlanmıştır. Notebook bilgisayarlar laptop bilgisayarlardan biraz daha küçük olup çanta içinde taşınabilir. Veri alışverişinin de daha iyi yapıldığı bu cihazlar, taşınabilir olduğu için bilgisayar kullanıcıları tarafından çok daha fazla tercih edilmektedir. Dell laptop adaptör satışı yapan bir firma olarak, notebook ve laptop bilgisayarların arıza yapan adaptörlerini birebir aynı marka ve model adaptörler ile yeniliyoruz.

Notebook bilgisayarlarda çok daha uzun bir süre cihazları kullanmak için cihazların şarj etme sistemini tamamen bitme ve şarj etme gibi ayarlamak gereklidir. Dell laptop adaptör servisi olarak notebook tamir, notebook bakım, laptop bakım ve laptop onarım işlemleri de yapmaktayız. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan, mail adreslerimizden ve internet adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Notebook ve laptop bilgisayarlarda sıklıkla görülen arızalardan birisi de şarj yeri girişi arızalarıdır. Bu arıza çeşidi cihazlarda oluştuğunda cihazın bazı zamanlarda adaptörünün bozulduğu zannedilir. Yüksek maliyetli arızalardan birisi olan şarj yeri arızaları öncelikli olarak tespit edilebilmesi için cihaz adaptörünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmesi gereklidir. Dell laptop adaptör tamiri mümkün olmadığından yenisi ile değiştirilmesi gereklidir.

Yedek Parça Merkezi

Şarj yeri arızalarında adaptör kontrolünden sonra şarj yeri arızasının olup olmadığı kontrol edilir. Notebook bilgisayarlarda görülen arızalardan birisi de, ekran kırıklarıdır. Ekran kırıkları arızaları her zaman değişim yapılarak tamir edilebilir arıza çeşitleridir. Tamir edilerek ekran kırıklarının iyileştirilme yolu kesinlikle yoktur.

Laptop ve notebook bilgisayarlarda ekrana ait arızalardan birisi de cihazın ekranında oluşan lekelerdir. Cihaz ekranında oluşan lekeler ekran altında olan bir takım sorunların veya ekran altında oluşan bazı ekrana yansımasından dolayıdır. Baskı yaparak ekrana kararmaların çarpması sonucunda mutlaka cihazın iç kısmına bakılmalı ve bu şekilde tamir yapılması gereklidir.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..