Garanti Sonrası Dell Servisi / Türkiye Onarım Tamir Merkezi 7/24 Call Destek.

Laptop Destek Hattı
(0850) 241 93 07

(0212) 222 00 85 | (0212) 222 00 84
[email protected]

Pzt - Cts 09.00 - 19.00
Hafta içi HergünDell Garantili Onarım ve Tamir ; Dell yetkili servisi hızlı ve güvenli hizmet sunar. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Dell garantili onarım ve tamir işlerini mümkün olan en iyi şekilde yapar. Müşteriler bakım veya onarımı biten cihazlarını anlaşmalı olunan en yakın kargo merkezinden alabilir ya da kargo şirketini arayarak istedikleri saatte yerlerine gelmesini talep edebilirler.

Dell Garantili Onarım ve Tamir

Dell sizin için en iyi hizmeti sunabilmek için tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Bu bakımdan bütün ürünleri için garantili satış uygulaması yapmaktadır. Garanti kapsamında cihazınız için en iyi bakım veya onarım planlaması yapılır. Dell firması her müşteri için özel hizmetler sunar. Müşteri gereksinimlerine göre çeşitli hizmet paketleri hazırlanır. Bu hizmetler garanti uzatma, uluslar arası garanti, daha yüksek servis seviyesine geçmek, kurulum servisleri gibi başarılı hizmet paketleridir. Merkezden destek de yine bu paketlerin içinde yer alır. Dell garantili onarım ve tamir öncelikle 7/24 çevrimiçi destek sağlayan  http://support.euro.dell.com web adresinden sağlanır.

Dell Laptop Servisi

Her türlü arıza giderme, sorun bildirme ya da yazılım dosyası indirme işlemi bu adresten yapılabilmektedir. Web sitesi üzerinden yardımın dışında telefonla teknik destek sağlanır. Dell’in uzman ve son derece profesyonel ekibini telefonla arayarak arıza tespitinde yardım alabilir ya da yerinizden yönlendirilmelerle sorununuzu rahatlıkla çözebilirsiniz. Dell, geliştirdiği çağrı yönetim sistemi sayesinde müşterilerinin sorunlarını kaydeder. Böylece her müşterinin kayıtlı olan bilgileri sorunların daha kolay çözülmesine yardımcı olur. Yerinizden halledilmeyen sorunlar için ise ücretsiz servis seçeneği cihazınızı servise göndermenizde yardımcı olur. Servise gönderdiğiniz cihazınız 6 iş günü içinde tamiri edilerek size teslim edilir. Bu süre uzayacak olacaksa da sizi arayarak onayınız alınır ve bilgilendirilirsiniz. Garanti kapsamı genel olarak 24 ayı kapsamaktadır. Kullanıcılar istekleri doğrultusunda bu süreyi 4 ile 5 yıla kadar uzatabilirler.

 Dell garantili onarım ve tamir hizmeti doğrultusunda ekstra tamir masrafından kurtulursunuz. Dell servisi uzman mühendisler ve profesyonel servis çalışanlarıyla hizmet verir. Dell her zaman için tavsiyeli yedek parça kullanımı yapar. Bu bakımdan Dell garanti kapsamında en iyi hizmetleri sunar.

0 0 votes
Article Rating
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 oy, ortalama: 4,50 üzerinden 5)
Loading...
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonHemen Ara..
0
Düşüncelerinizi belirterek, lütfen yorum yapın.x
()
x
Dell WhatsApp Online Destek / Tıklayınız..